Gizlilik Politikası

Siteye üye olan herkesin kişisel bilgileri özel bir şekilde korunmaktadır. Bu bilgilerin 3.kişiler ile paylaşılması mümkün değildir. Site içerisinde yapılan yatırımlara dayalı olarak verilen bilgiler anında silinmektedir. Her hangi bir kayıt mekanizması bulunmamaktadır.

Betboo Giriş

Site üyelerinden belli durumlarda belge talebinde bulunmaktadır. Bu durum sitenin lisanslı olmasından kaynaklanmaktadır. Lisans firmasının kara para aklama ile ilgili yasalar gereği bu belgelere ihtiyaç duyması halinde bu bilgiler üyeden istenmektedir. Yasal olarak çeşitli devletler tarafından resmi olarak bu kişi iye ilgili bilgilerin talep edilmesi durumunda bu bilgiler paylaşılmaktadır.

Siye üye olunduğu esnada üyeden istenilen çeşitli bilgiler promosyon amacı ile kişinin bilgisi olması durumunda kullanılmaktadır. Üyeye yeni promosyonların tanıtımı amacı ile vermiş olduğu e mail veya telefon üzerinden ulaşılabilir.

Betboo Giriş
betboo gizlilik politikasi
betboo gizlilik politikasi

Site İP bilgilerini bonus avcılığı yapılması gerekçesi ile saklı tutmaktadır. Bu sistem İP ç-akışması üzerinden çalışmakta olup rezerv edilmemektedir.

Siteye üye olacak veya üye olmuş kişilerden kati suretle kişisel bilgilere talep edilmemektedir. Sitenin içerisinde yapılmış olan işlemler yüzde 100 güvenli olacak şekilde yapılmaktadır. Her hangi kişisel bir bilgi kayıt altına alınmamaktadır.

Siteye üye olurken verilmiş olan bilgilerin pazarlaması yapılmamaktadır. Kişisel bilgilerin korunması ile ilgili kanun uygulanmakta müşterilerin bilgileri devlet yetkililerinin talebinin dışında hiç kimse ile paylaşılmamaktadır.

Betboo Giriş

Site içerisinde hesap sahibinin ismi ile yatırım yapılan kartlarda bulunan isimlerin kontrolü sağlanmaktadır. Bu isimlerin uyuşmaması durumunda yatırım yapılan karta para iadesi sağlanmaktadır. Bu gibi durumlarda risk birimi kişiden kimlik bilgilerini ve kart bilgilerini güvenlik amacıyla isteme hakkını saklı tutmaktadır.

Cookie kullanımı müşterinin izni doğrultusunda tutulmaktadır. Üye tablet, cep telefonu veya bilgisayarı üzerinden cookie  işlemini kabul etmesi durumunda bu bilgiler saklı kalmakta ve bir sonraki girişte kolay giriş imkanı sunulmaktadır. Bu işlem tamamen müşterinin arzu ve talebi üzerine yapılmaktadır. Bu işlemi kabul edip etmediği kendisine sorulmakta ve kabul edilmesi durumunda işlem yapılmaktadır. Kabul edilme durumunun yaşanmadığı durumlarda bu işlemin uygulanması mümkün olmayacaktır.

Üye kişisel bilgilerini istenmesi durumunda bile her hangi bir iletişim halinde bilgileri silinebilir.